Konservatuar Eğitimi

Konservatuarlar için en merak edilen soruların başında Konservatuara girmek için ne yapmalıyım geliyor.

Peki neden konservatuar?

Diğer bölümlerden farklı olarak konservatuarın artıları merak uyandıran tarafları mı var? Bu soruların cevapları pekala hepimiz için çok kişisel. Fakat düşünsenize dinlediğiniz ve severek eşlik ettiğiniz bir şarkıyı artık sizde söyleyebileceksiniz. Sakinleşmek istediğinizde açtığınız fonda duyduğunuz enstrüman olan piyanoyu artık sizde öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda oyunculuğu, tiyatro oyunculuğunu örnek alarak ilerlediğiniz sanatçının yolundan sizde gitmek isteyerek, konservatuarın yoluna uğramak isteyeceksiniz.

Tüm bunlar kulağa hoş geliyor değil mi? Denemekten ne kaybedersiniz? Belki bir gün o dinlediğiniz konserleri siz veriyor olacaksınız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanatta kendi içinde evrilmeye devam ediyor. İnsanların duymak istediği tınılar, görmek istediği görsellik, koreografinin dans ve besteciliği içinde yer alan kompozisyon, üretim, eser , ruh ve bedenin uyumu veya uyumsuzluk içinde uyumlu olma hali. Sonu gelmeyen bir yolculukta hepimiz yalnızız. Kendi yolunu bulman için hiçbir zaman geç değil. Yaşamının bir köşesinde olan sanatın herhangi bir dalı için sende ona yaklaşmak için bir adım at ve şansını dene, bol şans, merakla ve sanatla kal!

Konservatuar Eğtiimi

Konservatuar Eğtiimi

Konservatuar Eğtiimi