Seminerlerimiz

DUYGULARIN SENFONİSİ: Başka insanların gizli duygularını nasıl anlar ve fark etmeden dışarıya ilettiğiniz duygusal mesajları nasıl kontrol edersiniz.
OFİSİN YILDIZLARI: İş yerindeki imajınızla insanları nasıl etkiler ve yörüngenize sokabilirsiniz.
İNSAN MIKNATISI: Başka insanların düşünce ve kararlarını yönlendirebilmenin beş bilimsel yöntemi.
SUNUM SİHİRBAZI: Akılda kalıcı ve izleyicilerin ayakta alkışlayacakları sunumları yapabilmenin psikolojik ve bilinçaltı teknikleri.
GİZLİ İKNA SİLAHLARI: Kısa zamanda hiç tanımadığınız bir insanı bile istediğiniz düşünceye ikna edebilmenin psikolojik yöntemleri.
İNSAN OKUYUCUSU SHERLOCK: İnsanları en basit hareket ve sözlerini kullanarak çözmenin ve gizli duygularıyla düşüncelerini anlamanın yöntemleri.
MOTİVASYON REAKTÖRÜ: Hem kendinizi hem de başka insanları kısa zamanda enerji ve motivasyonla doldurmanın bilinçaltı teknikleri.
QUANTUM ANALİZ: Her tür yer, olay ve kişiyi doğru analiz edebilmenin ve yanlış kararlar vermekten korunabilmenin temelleri.
AİKİ-ZEN: Ruhsal ve Psikolojik dengenizi korumanın yolları.
YALANSAVAR SİLAHLARI: Her tür yalan, manipülasyon ve psikolojik baskıdan korunmak için kullanabileceğiniz temel teknikleri.
KRAL VE KRALİÇELERİN YÖNETİM SIRLARI: Her tür ortamda saygı uyandırmak ve otorite algısı üretebilmenin psiko-sosyal teknikleri.
BAŞARI VE GÜÇ KOSTÜMLERİ: Kıyafetleriniz ve giyim tarzınızı kullanarak insanları etkileme ve yönlendirme becerileri.
KAOS YÖNETİMİ: Her tür stresli ve kriz durumlarından başarıyla çıkabilmenin psikolojik becerileri.
UYUMUN DANSI: Eşinizle olan iletişim ve uyumunuzu arttırmanın en basit 7 yöntemi. (Eşli eğitimdir)
HAMİLELER İÇİN FARKINDALIK VE MİNDFULLNESS EĞİTİMİ: Hamilelik döneminde artan heyecan, anksiyete ve duygusal gel gitleri yönetebilmek, dingin ve neşeli bir zihinsel duruma kavuşabilmenin basit yöntemleri.
AŞKIN BİLİMSEL FORMÜLÜ: Psikolojik bir olgu olarak aşk nedir. Nasıl âşık olunur ve başka insanlar bize neden âşık olurlar. Aşk olgusunda bilinçaltı faktörlerin yeri nedir. (14 Şubat özel eğitimi)